KARINA MAKSIMCZUK
Witaj w mojej autorskiej pracowni projektowania wnętrz MAKAO HOME, którą założyłam w 2011 roku.
Z wykształcenia jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej, posiadam tytuł magistra inżyniera. Poza uczelnią techniczną ukończyłam wiele kursów związanych z branżą architektury wnętrz. 
Na przestrzeni lat zdobyłam bogate doświadczenie praktyczne, pracując przy bardzo różnorodnych realizacjach. Moje prace zostały docenione w publikacjach w magazynach wnętrzarskich oraz w wielu artykułach na portalach branżowych.
Projektowanie wnętrz to moja wieloletnia pasja, w której harmonijnie łączę techniczne podejście z wyczuciem estetyki. Śledzę nowości i trendy biorąc udział w targach branżowych, a jednocześnie w moich projektach staram się wykraczać poza chwilowe mody i tworzyć wnętrza ponadczasowe. Uwielbiam niebanalne zestawienia starego z nowym, naturalne materiały, wykorzystanie sztuki we wnętrzu, ciekawą grę faktur i barw. Swój indywidualny styl wzbogaciłam mieszkając w Szwecji, gdzie na żywo poznałam skandynawski design i tamtejszą umiejętność urządzania bezpretensjonalnych, pięknych wnętrz. Także w Szwecji zapoznałam się z wiedzą nt. home-staging’u.​​​​​​​
Zawsze uważnie wsłuchuję się w oczekiwania Inwestora, nawet te bardzo nietypowe, czego efektem są wnętrza skrojone na miarę, funkcjonalne i z charakterem.